INFORMACE CESTOVNÍ KANCELÁŘE

O NÁS

Cestovní kancelář WES je rodinná cestovní kancelář s více než 20letou tradicí. Název WES je vytvořen z počátečních písmen jmen členů naší rodiny – Víťa, Věna, Eva, Soňa. Během doby své existence prošla dynamickým vývojem. Cílem naší CK je osobní přístup, spokojenost klientů, udržování kvality a profesionality za přijatelné ceny.

 

Naše CK má sjednané pojištění proti krachu u Union pojišťovny. Každý rok poskytujeme služby více než 4 000 klientům. Máme stálý tým průvodců, delegátů, zaměstnanců a dopravců. Ti všichni jsou garantem kvalitních služeb.

 

V naší nabídce naleznete více než 200 poznávacích tras po Evropě. Specializujeme se na pobytové zájezdy v Chorvatsku. Do námi ověřených lokalit s námi jezdí rodiny s dětmi, senioři, studenti. V naší nabídce ale naleznete např. také pobytové zájezdy k Mrtvému moři, které jsou ideální pro léčtu lupénky.

 

Spolupracujeme s kolektivy, kterým nabízíme zvýhodněné ceny, úpravu tras na míru, či místa zdarma. 

 

Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tady pro Vás!

  Majitelka - Víťa Lebeděvová     Chorvatský tým

POUKAZY

Akceptujeme tyto druhy poukázek: Sodexo Holiday pass, Sodexo Flexi pass, Sodexo Relax pass, Ticket Multi, Ticket Holiday, Ticket Compliments, Benefit plus

Všeobecné podmínky pro příjem poukázek:

  • Poukázky musí být uplatněny v jejich plné hodnotě a lze je použít pouze do data platnosti.
  • Poukázky není možné směnit za hotovost.
  • Platbu poukázkami je nutno hlásit předem, nejpozději při rezervaci zájezdu a zároveň je nutno uvést do cestovní smlouvy i celkovou výši uplatňovaných poukázek.
  • Poukázky je možno použít pouze na úhradu základní ceny zájezdu (vyjma doplňkových služeb a příplatků).
  • Z hodnoty poukázek nelze uplatnit žádné slevy.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Cestovní pojištění není zahrnuto v cenách zájezdu. Jeho vyřízení Vám můžeme nabídnout prostřednictvím UNION pojišťovny, a. s.

Rozsah a limity plnění si můžete stáhnout ZDE

Facebook